Başlık

Güzergah Kalkış Varış
GÜZERGAH İLK DURAK SAATİ ARADURAK SAATLERİ BİLET AL
İSTANBUL - ESKİŞEHİR -ÇİFTELER-EMİRDAĞ- AFYON 00:30 İST-ESENLER(00:30) ALİBEYKÖY(00:50) İST-ATAŞEHİR(01:30) GEBZE(02:00) İZMİT(02:30) ADAPAZARI(03:00) ESKISEHIR(07:30) EMİRDAĞ(08:00) BAYAT(08:20) AFYON(09:00)
ESKİŞEHİR - UŞAK - İZMİR 01:00 ESKISEHIR(01:00) KÜTAHYA (02:15) ALTINTAŞ (02:45) ÇALKÖY(03:00) DUMLUPINAR(03:15) BANAZ(03:30) UŞAK(04:00) İZMİR(07:00)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 02:00 ESKISEHIR(02:00) BOZÜYÜK(02:45) İZMİT(05:00) GEBZE(05:30) SABİHA GÖKÇEN(06:00) İST-ATAŞEHİR(06:30) ALİBEYKÖY(07:00) İST-ESENLER(08:00) HAVAALANI(08:30)
ESKİŞEHİR - İZMİR 07:00 ESKISEHIR(07:00) KÜTAHYA (08:15) ALTINTAŞ (08:45) DUMLUPINAR(09:15) BANAZ(10:00) UŞAK(10:30) İZMİR(13:30)
İZMİR - ESKİŞEHİR-GEBZE-İSTANBUL 08:00 İZMİR(08:00) TURGUTLU(08:45) SALİHLİ(09:15) UŞAK(11:00) BANAZ(11:30) ALTINTAŞ (12:15) KÜTAHYA (13:00) ESKISEHIR(14:30) BİLECİK(15:25) GEBZE(18:30) İST-ATAŞEHİR(19:00) ALİBEYKÖY(19:30) İST-ESENLER(20:20) HAVAALANI(20:50)
ESKİŞEHİR - UŞAK - İZMİR 08:00 ESKISEHIR(08:00) KÜTAHYA (09:15) ALTINTAŞ (10:00) ÇALKÖY(10:15) DUMLUPINAR(10:20) BANAZ(11:00) UŞAK(11:30) SALİHLİ(13:00) TURGUTLU(13:15) İZMİR(14:30)
ESKİŞEHİR - EMİRDAĞ - İZMİR 08:00 ESKISEHIR(08:00) ÇİFTELER(09:00) EMİRDAĞ(09:45) BAYAT(10:15) AFYON(11:15) BANAZ(12:15) UŞAK(13:00) İZMİR(16:00)
BİLECİK - ANKARA 09:00 BİLECİK(09:00) BOZÜYÜK(09:30) ESKISEHIR(10:30) POLATLI(11:30) ANKARA(14:00)
ESKİŞEHİR - EMİRDAĞ - AFYON 09:30 ESKISEHIR(09:30) ÇİFTELER(10:30) BELPINAR(10:45) BEYÖREN(10:50) KIRKPINAR(10:55) GÖZELİ(11:00) EMİRDAĞ(11:15) GÖMÜ(11:30) YÜREYİL(11:45) BAYAT(12:00) KÖROĞLU(12:15) SEYDİLER(12:30) İŞÇİHİSAR(12:45) AFYON(13:15)
İSTANBUL - ESKİŞEHİR-KÜTAHYA-İZMİR 09:30 İST-ESENLER(09:30) ALİBEYKÖY(09:50) İST-ATAŞEHİR(10:30) GEBZE(11:00) İZMİT(11:30) ADAPAZARI(12:00) BİLECİK(13:40) BOZÜYÜK(14:15) ESKISEHIR(15:30) KÜTAHYA (16:45) UŞAK(19:00) SALİHLİ(20:30) TURGUTLU(21:00) İZMİR(22:00)
ESKİŞEHİR - SEYİTGAZİ - AFYON 09:30 ESKISEHIR(09:30) SEYİTGAZİ(10:30) KIRKA(10:45) KÜMBET(10:50) KARAÖREN(10:55) GÖKBAHÇE(11:00) GAZLIGÖL(11:30) AFYON(11:45)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 09:30 ESKISEHIR(09:30) BOZÜYÜK(10:15) BİLECİK(10:25) ADAPAZARI(12:30) İZMİT(13:00) İST-ESENLER(15:30) HAVAALANI(15:35)
ALANYA - ESKİŞEHİR - İSTANBUL 10:00 ALANYA(10:00) MANAVGAT(11:00) SERİK(11:30) ANTALYA(13:00) BUCAK(14:00) BURDUR(14:30) SANDIKLI(15:45) KÜTAHYA (18:00) ESKISEHIR(19:15) BOZÜYÜK(20:00) BİLECİK(20:15) ADAPAZARI(22:00) İZMİT(22:30) GEBZE(23:20) İST-ATAŞEHİR(00:35) SABİHA GÖKÇEN(10:00) ALİBEYKÖY(01:05) İST-ESENLER(01:55) HAVAALANI(02:55)
ESKİŞEHİR - UŞAK - İZMİR 10:00 ESKISEHIR(10:00) KÜTAHYA (11:15) ALTINTAŞ (11:45) ÇALKÖY(11:55) BANAZ(13:00) UŞAK(13:30) KULA(14:20) SALİHLİ(15:00) TURGUTLU(15:15) İZMİR(16:00)
AFYON - ESK - İSTANBUL 10:00 AFYON(10:00) GAZLIGÖL(10:40) KIRKA(11:15) SEYİTGAZİ(11:50) ESKISEHIR(12:30) BOZÜYÜK(13:15) BİLECİK(13:25) ADAPAZARI(15:25) İZMİT(15:55) GEBZE(16:25) SABİHA GÖKÇEN(16:55) İST-ATAŞEHİR(17:25) ALİBEYKÖY(18:05) İST-ESENLER(18:25) HAVAALANI(19:25)
ESKİŞEHİR - EDİRNE 10:30 ESKISEHIR(10:30) BOZÜYÜK(11:15) BİLECİK(11:25) ADAPAZARI(13:15) GEBZE(14:30) ÇORLU(17:30) LÜLEBURGAZ(18:00) BABAESKİ(18:30) HAVSA(19:00) EDİRNE(19:30)
ESKİŞEHİR - EMİRDAĞ - AFYON 11:00 ESKISEHIR(11:00) ÇİFTELER(12:00) BELPINAR(12:15) BEYÖREN(12:20) KIRKPINAR(12:25) GÖZELİ(12:30) EMİRDAĞ(12:45) SEYDİLER(14:00) İŞÇİHİSAR(14:20) AFYON(14:45)
ESKİŞEHİR -ANTALYA- ALANYA 11:00 ESKISEHIR(11:00) KÜTAHYA (12:15) SANDIKLI(15:35) BURDUR(16:00) BUCAK(16:30) ANTALYA(18:00) AKSU(18:15) SERİK(18:30) ÇOLAKLI KAVŞAĞI(18:45) SİDE KAVŞAĞI(19:00) MANAVGAT(19:15) ALANYA(20:00)
ESKİŞEHİR - SEYİTGAZİ - AFYON 11:00 ESKISEHIR(11:00) SEYİTGAZİ(12:00) KIRKA(12:15) KÜMBET(12:20) KARAÖREN(12:25) GÖKBAHÇE(12:30) GAZLIGÖL(13:00) AFYON(13:15)
BİLECİK - ANKARA 11:00 BİLECİK(11:00) BOZÜYÜK(11:30) ESKISEHIR(12:30) POLATLI(15:15) ANKARA(16:00)
İSTANBUL - ESKİŞEHİR-KÜTAHYA-İZMİR 11:30 İST-ESENLER(11:30) ALİBEYKÖY(11:50) İST-ATAŞEHİR(12:30) GEBZE(13:00) İZMİT(13:30) ADAPAZARI(14:00) BİLECİK(15:45) BOZÜYÜK(16:15) ESKISEHIR(17:30) KÜTAHYA (18:45) UŞAK(21:00) SALİHLİ(22:30) TURGUTLU(23:00) İZMİR(00:00)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 11:30 ESKISEHIR(11:30) BOZÜYÜK(12:15) BİLECİK(12:25) ADAPAZARI(14:30) İZMİT(15:00) SABİHA GÖKÇEN(11:30) İST-ATAŞEHİR(11:30) ALİBEYKÖY(11:30) İST-ESENLER(17:00) HAVAALANI(17:30)
ESKİŞEHİR - İZMİR - EKSPRES 12:30 ESKISEHIR(12:30) ALTINTAŞ (14:15) KÜTAHYA (13:45) BANAZ(15:30) UŞAK(16:00) SALİHLİ(17:45) TURGUTLU(18:15) İZMİR(19:00)
BİLECİK - ANKARA 13:00 BİLECİK(13:00) BOZÜYÜK(13:30) ESKISEHIR(14:30) ANKARA(18:10)
AFYON - ESK - İSTANBUL 13:15 AFYON(13:15) BAYAT(13:55) EMİRDAĞ(14:30) ÇİFTELER(15:30) ESKISEHIR(16:30) BİLECİK(17:25) ADAPAZARI(19:30) GEBZE(20:35) İST-ATAŞEHİR(21:05) SABİHA GÖKÇEN(21:20) ALİBEYKÖY(21:35) İST-ESENLER(22:20) HAVAALANI(22:35)
ESKİŞEHİR - GEBZE 13:30 ESKISEHIR(13:30) BOZÜYÜK(14:15) BİLECİK(14:25) ADAPAZARI(16:30) İZMİT(17:00) GEBZE(17:30)
ESKİŞEHİR - SEYİTGAZİ - AFYON 13:30 ESKISEHIR(13:30) SEYİTGAZİ(14:30) KIRKA(14:45) KÜMBET(14:50) KARAÖREN(14:55) GÖKBAHÇE(15:00) GAZLIGÖL(15:30) AFYON(15:45)
ANKARA - ESK - BİLECİK 13:30 ANKARA(13:30) SİVRİHİSAR(15:20) ESKISEHIR(16:15) BOZÜYÜK(17:35) BİLECİK(17:45)
AFYON - ESKİŞEHİR- İSTANBUL 13:30 AFYON(13:30) GÖKBAHÇE(14:10) KARAÖREN(14:20) KÜMBET(14:25) KIRKA(14:30) SEYİTGAZİ(15:00) ESKISEHIR(15:30) BOZÜYÜK(16:15) BİLECİK(16:25) ADAPAZARI(18:30) İZMİT(19:00) GEBZE(19:30) İST-ATAŞEHİR(20:00) ALİBEYKÖY(20:30) İST-ESENLER(21:00)
ESKİŞEHİR - EMİRDAĞ - AFYON 13:45 ESKISEHIR(13:45) ÇİFTELER(14:45) BELPINAR(15:00) BEYÖREN(15:05) KIRKPINAR(15:10) GÖZELİ(15:15) EMİRDAĞ(15:30) GÖMÜ(15:35) YÜREYİL(15:45) BAYAT(15:55) KÖROĞLU(16:05) SEYDİLER(16:15) İŞÇİHİSAR(16:25) AFYON(16:30)
ESKİŞEHİR - İZMİR 14:30 ESKISEHIR(14:30) KÜTAHYA (15:45) ALTINTAŞ (16:15) BANAZ(17:30) UŞAK(18:00) İZMİR(21:00)
ANKARA - ESK - BİLECİK 15:30 ANKARA(15:30) SİVRİHİSAR(16:40) ESKISEHIR(18:15) BOZÜYÜK(19:30) BİLECİK(19:45)
ESKİŞEHİR - PİRİBEYLİ -ÖRENKÖY 16:30 ESKISEHIR(16:30) ÇİFTELER(17:20) EMİRDAĞ(18:00) ÖRENKÖY(21:45)
ESKİŞEHİR - SEYİTGAZİ - AFYON 16:30 ESKISEHIR(16:30) SEYİTGAZİ(17:30) KIRKA(17:45) KÜMBET(17:50) KARAÖREN(17:55) GÖKBAHÇE(18:00) GAZLIGÖL(18:30) AFYON(18:45)
ANKARA - ESK - BİLECİK 17:30 ANKARA(17:30) ESKISEHIR(20:15) BİLECİK(21:30)
İZMİR - UŞAK-ESKİŞEHİR-GEBZE-İSTANBUL 17:30 İZMİR(17:30) TURGUTLU(18:15) SALİHLİ(18:45) UŞAK(20:30) BANAZ(21:00) ALTINTAŞ (22:15) KÜTAHYA (22:30) ESKISEHIR(23:59) BOZÜYÜK(00:45) İZMİT(03:14) GEBZE(03:29) SABİHA GÖKÇEN(03:59) İST-ATAŞEHİR(04:29) ALİBEYKÖY(04:59) İST-ESENLER(05:59) HAVAALANI(06:29)
ESKİŞEHİR - KÜTAHYA 17:45 ESKISEHIR(17:45) KÜTAHYA (19:15)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 18:00 ESKISEHIR(18:00) SABİHA GÖKÇEN(18:00) İST-ATAŞEHİR(18:00) ALİBEYKÖY(18:00) İST-ESENLER(23:30) HAVAALANI(00:00)
ESKİŞEHİR - EMİRDAĞ 18:30 ESKISEHIR(18:30) ÇİFTELER(19:30) EMİRDAĞ(21:00)
ESKİŞEHİR - SEYİTGAZİ - AFYON 18:30 ESKISEHIR(18:30) SEYİTGAZİ(19:30) KIRKA(19:45) KÜMBET(19:50) KARAÖREN(19:55) GÖKBAHÇE(20:00) GAZLIGÖL(20:30) AFYON(20:45)
ESKİŞEHİR - İZMİR 18:30 ESKISEHIR(18:30) KÜTAHYA (19:45) ALTINTAŞ (20:15) UŞAK(22:00) İZMİR(01:00)
ESKİŞEHİR - İSTANBUL 19:00 ESKISEHIR(19:00) İZMİT(22:15) SABİHA GÖKÇEN(19:00) İST-ATAŞEHİR(19:00) ALİBEYKÖY(19:00) İST-ESENLER(00:30) HAVAALANI(01:00)
ESKİŞEHİR - SEYİTGAZİ - AFYON 19:30 ESKISEHIR(19:30) SEYİTGAZİ(20:30) KIRKA(20:45) KÜMBET(20:50) KARAÖREN(20:55) GÖKBAHÇE(21:00) GAZLIGÖL(21:30) AFYON(21:45)
İZMİR - UŞAK-ESKİŞEHİR-GEBZE-İSTANBUL 19:30 İZMİR(19:30) TURGUTLU(20:15) SALİHLİ(20:45) UŞAK(22:30) BANAZ(23:00) ALTINTAŞ (00:15) KÜTAHYA (00:30) ESKISEHIR(02:00) BOZÜYÜK(02:45) GEBZE(05:29) SABİHA GÖKÇEN(05:59) İST-ATAŞEHİR(06:29) ALİBEYKÖY(06:59) İST-ESENLER(07:59) HAVAALANI(08:29)
ESKİŞEHİR - SEYİTGAZİ - AFYON 20:30 ESKISEHIR(20:30) SEYİTGAZİ(21:30) KIRKA(21:45) KÜMBET(21:50) KARAÖREN(21:55) GÖKBAHÇE(22:00) GAZLIGÖL(22:30) AFYON(22:45)
ESKİŞEHİR - EMİRDAĞ 21:00 ESKISEHIR(21:00) ÇİFTELER(22:00) EMİRDAĞ(23:30)
ALANYA - ESKİŞEHİR - İSTANBUL 21:00 ALANYA(21:00) MANAVGAT(22:00) SERİK(22:30) ANTALYA(23:59) BUCAK(00:59) KÜTAHYA (05:30) ESKISEHIR(07:00) BOZÜYÜK(07:30) BİLECİK(07:45) ADAPAZARI(10:00) İZMİT(10:30) GEBZE(11:00) İST-ATAŞEHİR(21:00) SABİHA GÖKÇEN(21:00) ALİBEYKÖY(21:00) İST-ESENLER(12:30) HAVAALANI(13:00)
ESKİŞEHİR - SEYİTGAZİ - AFYON 21:30 ESKISEHIR(21:30) SEYİTGAZİ(22:30) KIRKA(22:45) KÜMBET(22:50) KARAÖREN(22:55) GÖKBAHÇE(23:00) GAZLIGÖL(23:30) AFYON(23:45)
ESKİŞEHİR - UŞAK - İZMİR 23:00 ESKISEHIR(23:00) KÜTAHYA (00:15) ALTINTAŞ (00:45) BANAZ(01:30) UŞAK(02:00) İZMİR(05:00)
ESKİŞEHİR - EDİRNE 23:30 ESKISEHIR(23:30) BOZÜYÜK(00:15) BİLECİK(00:25) LÜLEBURGAZ(05:45) BABAESKİ(06:15) EDİRNE(07:00)
ESKİŞEHİR -ANTALYA- ALANYA 23:59 ESKISEHIR(23:59) KÜTAHYA (01:15) BURDUR(04:00) BUCAK(23:59) ANTALYA(06:30) SERİK(07:15) ÇOLAKLI KAVŞAĞI(23:59) SİDE KAVŞAĞI(23:59) MANAVGAT(08:00) ALANYA(09:00)
ESKİŞEHİR - DENİZLİ - AYDIN - BODRUM 23:59 ESKISEHIR(23:59) KÜTAHYA (01:15) BODRUM(11:39)
ESKİŞEHİR - İZMİR - EKSPRES 23:59 ESKISEHIR(23:59) KÜTAHYA (01:15) İZMİR(06:29)
ESKİŞEHİR- ÇORLU 23:59 ESKISEHIR(23:59) BOZÜYÜK(00:45) BİLECİK(00:55) SELİMPAŞA(23:59) SİLİVRİ(23:59) ÇORLU(06:30)

Untitled Document
   
Sitenin tüm hakları Buzlu Turizm'e aittir. Tüm yazılı, döküman ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.